logo webu plastova-okna-brno.kvalitne.cz
titulní obrázek webu plastova-okna-brno.kvalitne.cz

Aktuality, články [1]


[5.11.2012] 

Realizace zahrad ve svahu

Chcete si založit na vašem zahrádku pozemku a potýkáte se se skutečností, že je pozemek příliš členitý? Samozřejmě, dá se to řešit tím, že celý pozemek jednoduše zarovnáte. Jenže tento způsob je dost nákladný. Není větší výzvou využít terénní nesrovnalosti ve svůj prospěch?

Mnohé návrhy zahrad počítají se svažitostí některých pozemků. Důležitá je myšlenka, že každá terénní anomálie se dá využít k vytvoření nějakého obdivuhodného zákoutí. Realizace zahrad ve svahu je tak sice náročnější, ale výsledkem může být nádherná zahrada, která nepůsobí takovým umělým dojmem jako zahrada na zarovnané ploše. Dýchá více přirozeností a přitahuje pozornost kolemjdoucích[9.9.2012] 

Plastová okna, eurookna a zateplení domů

Díky svým výborným tepelným a protihlukovým izolačním schopnostem, luxusnímu vzhledu, kvalitě a dlouholeté záruce, jsou plastová okna a eurookna stále více oblíbená. Účinně omezují zbytečné a naši peněženku vysávající úniky tepla.

Na rozdíl od starších typů oken je šetření energiemi s plastovými okny výrazné. Tepelně izolační vlastnosti plastových oken nám během let ušetří spoustu peněz a izolace proti hluku nás zase ochrání před na nervy agresivně útočícím venkovním hlukem.


oddělovač
blog: plastova-okna-brno.vyrobce.cz
2020 © plastova-okna-brno.kvalitne.cz